O NAS

 

Od 1995 roku AZTaztekofirmieEK jest firmą z siedzibą w Luksemburgu , która rozwija pomysły związane z zarządzaniem dostępem, audytami i bankowością. Wyspecjalizowana w bezgotówkowych systemach płatniczych, Aztek jest dostępny w takich obszarach jak maszyny vendingowe, zarządzanie dostępem, myjnie samochodowe, miejsca wypoczynkowe i wielu innych.

Możliwość obsługi wielu różnych usług za pomocą tego samego nośnika (karty, klucza lub mini-chipu) sprawia, że Aztek jest firmą, która doskonale wpasowuje się w zapotrzebowania współczesnego rynku.

Tworzymy nasze oprogramowanie zgodnie z następującymi zasadami: łatwe w użyciu, przyjazne dla użytkownika, pewne i wydajne, w celu stworzenia produktu z dużą gamą możliwości. W dzisiejszych czasach potrzeby są co raz większe, dlatego, tworzymy produkty co raz bardziej modułowe, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Możliwości modułowej konstrukcjii zezwalają na lepszą kontrolę inwestycji, równocześnie wpływając na wzrost sprzedaży i maksymalizację opłacalności operacji, co bardzo wzmacnia naszą pozycję jako partnera do współpracy.